Powrót do archiwum
29/09/2014| Angelini Pharma Polska została wyróżniona certyfikatem - „HR Najwyższej Jakości”

Miło nam poinformować, że dnia 11 września 2014 r. w pałacu w Żelechowie, w obecności przedstawicieli Ministerstwa Gospodarki i Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej odbyło się uroczyste wręczenie statuetek gali HR Awards Ceremony. W ramach II edycji badania realizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami (PSZK),  firma Angelini Pharma Polska została wyróżniona certyfikatem HR Najwyższej Jakości. W imieniu firmy statuetkę odebrała Monika Milani - Dyrektor Personalny, Angelini Pharma Polska.
Podczas uroczystości zostali nagrodzeni pracodawcy z 46 firm z całej Polski.  Te przedsiębiorstwa realizują  wyróżniającą się na tle innych organizacji politykę personalną,  tym samym wyznaczają trendy w zarządzaniu zasobami ludzkimi oraz upowszechniają wysokie standardy HR w Polsce.
Certyfikat przyznawany jest na podstawie obiektywnego badania realizowanej polityki personalnej. W sposób kompleksowy weryfikuje jej jakość, ze szczególnym uwzględnieniem praktycznego wymiaru narzędzi HR stosowanych przez przedsiębiorstwo. Przyznany certyfikat oznacza, że firma stosuje najlepsze praktyki i narzędzia zarządzania kapitałem ludzkim. Dla kandydatów zainteresowanych pracą w takiej organizacji to sygnał, że firma jest dobrym, wiarygodnym i rzetelnym pracodawcą.
Dzięki temu wyróżnieniu wiemy, że nasze projekty takie jak „Ekspert w roli Trenera”, „Certyfikacja poziomu umiejętności językowych” czy „Badanie Zaangażowania”, mogą być inspirujące dla innych firm z branży. Dodatkowo, dzięki informacjom zgromadzonym podczas badania zaangażowania przeprowadzonego w naszej firmie, lepiej rozumiemy, co decyduje o poziomie motywacji w naszej firmie. Wiedza ta umożliwi nam  zaplanowanie  i wdrożenie kolejnych projektów, które sprawią, że będziemy jeszcze bardziej atrakcyjnym i angażującym miejscem pracy.

Powrót do archiwum